Partner w Internecie

Crazybeaver.net - projektowanie stron internetowych

Aktualności

Ogólnopolskie zestawienie po MDMM 12-letnich

 6 miejsce        Znicz Koszalin                   21 217 pkt.

11 miejsce        MKP Szczecin                   20 049 pkt.

48 miejsce        IUKP Wodnik  Police      13 774 pkt.

70 miejsce        MKP Kołobrzeg                  9 767 pkt.

148 miejsce      MKP H2O Koszalin           2 580 pkt.

167 miejsce      UKP Marlin Gryfino           1 619 pkt.

 

czytaj więcej »

Ogólnopolskie zestawienie po Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 11-letnich.

   2 miejsce        MKP Szczecin           10 979 pkt

 12 miejsce        Znicz Koszalin             8 998 pkt.

 54 miejsce        Neptun Stargard          5 951 pkt.

 79 miejsce        MKP H2O Koszalin       4 525 pkt.

122 miejsce       IUKP Wodnik Police     2 804 pkt.

128 miejsce       Foka Choszczno            2 526 pkt.

135 miejsce       UKP Marlin Gryfino         2 191 pkt.

160 miejsce       MKP Myślibórz                 1 261 pkt.

czytaj więcej »

Ogólnopolskie zestawienie po Drużynowym Wieloboju Pływackim Dzieci 10-letnich.

  10  miejsce     MKP Szczecin          4170 pkt. 

  13 miejsce      Foka Choszczno      4068 pkt.

  19  miejsce      Znicz Koszalin          3891 pkt.

  59  miejsce      Neptun Stargard      3037 pkt.

  89  miejsce      Marlin Gryfino            2260 pkt.

120 miejsce       MKP H2O Koszalin  1215 pkt.

124  miejsce      MKP Kołobrzeg         1047 pkt.

142 miejsce       MKP Myślibórz              725 pkt

145 miejsce       IUKP Wodnik Police     696 pkt.

czytaj więcej »

Ogólnopolskie zestawienie po MDMM 13-letnich

   3 miejsce      MKP Szczecin                 28 945 pkt.

   5 miejsce      Znicz Koszalin                26 431 pkt.

54 miejsce       IUKP Wodnik Police     12 303 pkt.

80 miejsce       MKS Neptun Stargard  7097 pkt.

czytaj więcej »

Międzywojewodzkie Drużynowe Mistrzostwa Mlodzików 12-letnich.

 

Najlepsi zawodnicy imprezy:

Weronika Garbarczyk                     IUKP Wodnik Police

Michał Żyder                                     Znicz Koszalin

czytaj więcej »

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 20-21.06.2015 Gorzów Wlkp. II runda

 

Jarosław Kryś                                    MKP Szczecin

                                               1 miejsce          100 m. st. mot.                   1:04,95 sek.

                                               1 miejsce          400 m. st. dow.                   4:38,32 sek.

                                               1 miejsce          100 m. st. dow.                   0:59,16 sek.

                                               1 miejsce          200 m. st. zm.                      2:28,46 sek.

 

Aleksandra Górnicka                     MKP Szczecin

                                               1 miejsce            100 m. st. dow.                1:03,03 sek.

                                               2 miejsce            200 m. st. grzb.                 2:28,46 sek.

                                               2 miejsce            100 m. st. grzb.                1:09,37 sek.

 

Maja Skowron                                  IUKS Wodnik Police

                                               2 miejsce            100 m. st. mot.                 1:11,04 sek.

                                               3 miejsce            200 m. st. grzb.                 2:28,78 sek.

                                               3 miejsce            100 m. st. dow.                1:03,97 sek.

                                               3 miejsce            100 m. st. grzb.                1:10,80 sek.

 

Eryk Dembski – Kornaga              Znicz Koszalin

                                               3 miejsce            400 m. st. dow.                4:42,17 sek.

                                               3 miejsce            200 m. st. zm.                  2:28,87 sek.

 

Martyna Krzemieniecka                  Znicz Koszalin

                                               3 miejsce            100 m. st. klas.                1:20,24 sek.

 

Szymon Warkocz                           MKP Szczecin

 

                                               3 miejsce            200 m. st. grzb.                 2:26,92 sek.

Zdjęcia

 

czytaj więcej »